Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Joanna

Telefon numarası : 86-13486330705

Naber : +8613486330705

Free call
Greentec Imaging Co.,Ltd

Greentec Görüntüleme Co, Ltd

  • Greentec Imaging Co.,Ltd
  • Greentec Imaging Co.,Ltd
  • Greentec Imaging Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Uni-Kolor No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 3M-4M Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Greentec Imaging Co, Ltd 2013 yılında kurulmuştur. Ana iş Ar-Ge, üretim ve yazıcı sarf satış. 2015 yılında şirket, yemek ve dekorasyon alanındaki müşterilere yenilebilir baskı ekipmanları, yenilebilir kağıt ve teknik hizmetler gibi malzemeler sunmak için yeni işini genişletti. 4 yıldan fazla geliştirme sonrasında, şirket dünyanın en büyük ve en güvenilir OEM ve ODM tedarikçisi haline gelmiştir.

IP ve Reçete gibi küresel kaynak avantajlarının entegrasyonu ile şirket, olgun teknoloji ve ekipmanı tanıttı ve küresel yüksek kaliteli distribütörlere hizmet etmek için Çikolata ve Beze transfer kağıdı ve şeker kağıdı üretmeye başladı. Ürünlerinin kalitesi yerli ve yabancı müşteriler tarafından büyük ölçüde kabul görmüştür. Şirket, iş ortaklarımızın pazarını genişletmesine ve satışları artırmasına yardımcı olmak için yeni ürünlerin geliştirilmesini artırmaya devam ediyor. Ancak bu şekilde bir kazan-kazan durumu yaratabiliriz.

Katılımınızı bekliyoruz.

Geçmiş
2013: Greentec Imaging Co., Limited şirketi kuruldu

2013 ~ 2014: Yazıcı Sarf Malzemelerinin satışına odaklanın.

2015 ~ 2019: Şeker Kağıdı, Gofret Kağıdı, Yenilebilir Mürekkep ve daha fazlası gibi yenilebilir hammaddelerin toplu ithalatı.

2020: Çikolata ve Beze Aktarma Kağıdı ve Şeker Kağıdı Üretimi.

Hizmet
Şirketimiz kaliteli Çevrimiçi ve Çevrimdışı hizmetler sunmaktadır:

İletişim hizmeti: Anlık Messenger aracılığıyla web sitesinde bir mesaj bırakabilir veya çevrimiçi satışlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Mesajınızın 30 dakika içinde işlenmesini sağlıyoruz.

Kaliteli hizmet: Kaliteli ürünler satın alabilmeniz için ücretsiz numune göndermeye hazırız.

Lojistik ve kurye hizmetleri: Müşterilerimiz için DHL'den kapıdan kapıya lojistik ve uluslararası kurye hizmetleri ayarlayabiliriz. En iyi nakliye ücretlerinin ve en hızlı hizmetin tadını çıkarabilmenizi sağlamak için uluslararası kurye şirketi DHL ile bir anlaşma imzaladık.

Ödeme hizmeti: İyi kredili şirketler için, alıcılar için sıfır riskli ticaret sağlamak için makbuz üzerine ödeme yaparız.

Ekibimiz

Yönetmen Hui Yönetici Robin Sales Rep. Joanna Sales Rep. Jean

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales1@edibledeco.com
+8613486330705
86-13486330705